Dlaczego możesz czuć się skrzywdzony i dlaczego masz prawo do rehabilitacji?

Miejsce to przeznaczone jest dla ludzi, którzy w tym trudnym dla nich okresie, pozostawieni na pastwę losu przez nierządy, służbę zdrowia, nękani urzędniczymi i bezprawnymi przepisami, a także bezczuciem, które zostało wywołane sterowaniem umysłów Polaków i innych narodów, doprowadzając do sytuacji, które uświadamiały krok po kroku, w jakim patologicznym systemie zwanym caropapizmem żyliśmy.

Jeżeli masz:

 • kredyt, pożyczkę, chwilówkę – to są bezprawne instrumenty krzywdzenia, obecnie jednoczymy się nie tylko by je anulować, ale także uzyskać od banków odszkodowania za przywłaszczenie danych i manipulowanie zobowiązaniami w celu zniewalania i przyszłego zawłaszczania majątków.
 • nie masz mieszkania lub lokalizacji, w której z rodziną mógłbyś mieszkać, a także brakuje Ci środków pierwszej potrzeby lub żywności – nasze programy w sposób kompleksowy, po przyjęciu wsparcia, które uświadamia i odbudowuje zrozumienie, zapewni Ci od pracy, po możliwości
 • czujesz się przytłoczony lub brakuje Ci zrozumienia, a być może przezywasz nawet depresję – postaramy się udzielić Ci wsparcia, które zmieni Twoją przestrzeń życiowa lub (jeżeli jest ona odpowiednia i na miejscu naszych działań), zapewnimy Ci możliwości w lokalizacjach i inicjatywach, które zaopiekują Ciebie i Twoją rodzinę.

odezwij się na biuro@narodu.pl

potrzebujesz wsparcia – odezwij się do naszych terapeutów – www.zrzeszenie.terapeutow.pl

 

 Strony jednoczące poszczególnych realizatorów  w działaniach edukacyjnych:

 

 

One Comment

 1. Szanowni Państwo!

  Bardzo dziękuję za stworzenie takiej strony, gdyż tak naprawdę jak sami wiecie, na wszystkich populacjach zastosowano długofalowe podprogowe pranie mózgu, ale wcześniej na wybranych jednostkach, zastosowano środki technologiczne. I tutaj jest największy problem, gdyż za pomocą tych środków , profiluje się jednostki naprawdę dowolnie. Z możliwością nawet kasowania wspomnień czy wdrukowywania innych , czyli wpływaniem na centralny układ nerwowy, a więc na cały organizm człowieka. Tworząc rożnego rodzaju problemy psychiczne i somatyczne.

  Robi się to za pomocą zdalnych tortur elektronicznych z przerażającymi skutkami,a wszyscy , powtarzam Wszyscy (nawet ci deklarujący się jako anty systemowi , od nas uciekają, pozostawiając nas samych. Mam na myśli te wszystkie organizacje , stowarzyszenia, które teraz podczas plandemii wyrastają jak grzyby po deszczu. Najbardziej jestem zawiedziona tą branżą medyczną, bo tak głośno mówią o eksperymencie z preparatem, ale ani słowa o eksperymentach na polskich ofiarach mind control i electronic harassment, gdzie prywatnie przyznają ,że temat jest im doskonale znany.
  A przecież było to podstawą do inscenizacji globalnego wdrażania kontroli umysłu , także poprzez odpowiednie , ostatnio bardzo modne preparaty.

  Nie ma odpowiednio przygotowanej kadry psychologicznej, aby pomagać ofiarom zdalnych technologii , przede wszystkim w zrozumieniu, że nie jest to żadna choroba psychiczna , tylko psychotroniczne obrabianie już nie tylko jednostek ,ale dużych grup, czy całych populacji , za pomocą odpowiednich generatorów fal.

  Temat jest bardzo szeroki i wymaga natychmiastowych reakcji , bo ofiar przybywa. Więc bardzo nas cieszy taka inicjatywa.Oby się powiodła i był natychmiastowy odzew, bo czas nagli ….czego sobie i Państwu życzę.
  Ps.Chyba wkradła się literówka : „Naukowo ruszamy także z programem „UCZELENIE ŻYCIA„

  1. Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *